4 role lidera

Nieprzeciętne rezultaty osiągnie nieprzeciętny lider. Ten, który potrafi stworzyć i prowadzić nieprzeciętny zespół dostarczający nieprzeciętne produkty i usługi. Taki lider zawsze znajdzie chętnych na swoje usługi. A firma, w której pracuje, skazana będzie na permanentny sukces… i tego potrzebuje dziś biznes.
Z pomocą mojej książki chcę dodać Ci odwagi i wskazać prostą ścieżkę rozwoju kompetencji kultowego lidera.

Dowiedz się więcej >>>

4 role Lidera, Beata Kapcewicz
52 nawyki szczęściarzy, Beata Kapcewicz

52 Nawyki Szczęściarzy

Zanim staniesz się naprawdę szczęśliwą osobą, wiecznie uśmiechniętą, zadowoloną z życia, spełnioną, czerpiącą pełne garście radości z każdego dnia, musisz zaakceptować jedną prawdę: Szczęście musisz sobie „zrobić”. Bo jak nie Ty, to kto? Szczęście musi wejść Ci w nawyk. Jak? Wystarczy praktykować pewne nawyki “składowe”. Jest ich 52. Po jednym na każdy tydzień, by zmiana była trwała.
Ciekawe, jaką osobą staniesz się po 52 tygodniach?

Dowiedz się więcej >>>

Nowe zasady skutecznej kariery

Wydaje się, że kariera to mało przyjazne słowo – kojarzy się z karierowiczami, wspinaniem się po szczeblach kariery, a nawet z kolesiostwem. Nic bardziej mylnego. Dziś każdy z nas robi karierę, każdy jakąś ma. Jedni są zawodowo spełnieni i doceniani na rynku, a inni szukają swojego miejsca, błądzą i żyją w przekonaniu, że tak musi być. Jak to jest u Ciebie z karierą? Pasmo nieustających sukcesów czy może przypadek, rutyna, brak spełniana, frustracja, obawa, niewspierający szef? Jeśli któreś z tych haseł dotyczy Ciebie, powinieneś sięgnąć po tę książkę!

Dowiedz się więcej >>>

Nowe zasady skutecznej kariery, Beata Kapcewicz
Biznesologia w 90 dni, Beata Kapcewicz i Jakub B. Bączek

Biznesologia

Jak zbudować Mistrzowską Strategię w 90 dni wg Beaty Kapcewicz i Jakuba B. Bączka. Oto kurs online, który udowadnia, że stworzenie dochodowej firmy w 90 dni jest możliwe! Stwórz Mistrzowską Strategię zanim wskoczysz na głęboką wodę! Razem z nami zbuduj i rozwijaj biznes z niewielką ilością pieniędzy, który stanie się dochodowy i rozpoznawalny.
Biznesologia – autorski program Beaty i Jakuba jest idealnym miejscem dla osób, które zastanawiają się nad założeniem własnej firmy, którzy szukają dobrych pomysłów na biznes i poszukują wiedzy oraz praktycznych rozwiązań na start.

Dowiedz się więcej >>>