Zaznacz stronę

Beata Kapcewicz

Prezes Grupy Momentum | Doradca Zarządów |
Trenerka Liderów | Autorka książek | TEDx Speaker

Bądź liderem, jakiego sam chciałbyś mieć. Bądź trenerem, który rozwija kolejnych świadomych i skutecznych liderów!

Będę towarzyszyć Ci w tej drodze! 

Poznajmy się!

KIM JESTEM

Stoję na czele Grupy Momentum, organizacji, która łączy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. Bo edukowanie to moja życiowa misja. Od ponad 20 lat prowadzę zespoły i współtworzę projekty biznesowe. W moich programach brało udział ponad 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Buduję i prowadzę programy rozwojowe dla menedżerów w Polsce i na świecie. 

Po latach doświadczenia stworzyłam autorską metodykę uczenia, co zaowocował powstaniem Szkoły Świadomych Liderów i Trenerów LAT. Szkoły, która opiera się o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju.

Kolejne doświadczenia na salach szkoleniowych zaowocowały powstaniem autorskich mentoringowych programów edukacyjnych BRANDrevolution oraz Mówca Online, w których udział wzięło ponad 100 przedsiębiorców. 

MOJA MISJA

Dynamicznie zmieniający się świat potrzebuje więcej dynamicznych ale też świadomych liderów. Wierzę w świat, w którym ludzie wykorzystują swój naturalny potencjał. Głęboko wierzę, że misją każdego lidera jest stworzyć inspirujące środowisko, w którym ludzie osiągają ponadprzeciętne rezultaty dzięki zaufaniu, współpracy i rozwojowi, mając poczucie spełnienia i satysfakcji.

Codziennie inspiruję i rozwijam liderów i całe organizacje, by ta wizja stała się rzeczywistością. Piszę książki i artykuły w temacie zarządzania, budowania zespołów, kreowania marki osobistej, strategii LOVEbrand, a także wellbeingu. Wszystko co publikuję wynika z codziennej praktyki mojej i moich klientów.
Prowadzę programy edukacyjne z zakresu zarządzania zespołem, ról lidera i osobistej marki oraz własną Szkołę Świadomych Liderów i Trenerów L.A.T.

Na co dzień jestem praktykującym liderem, który stoi na czele Grupy Momentum. Jednocześnie pracuję z Zarządami, liderami i trenerami, przygotowując i prowadząc programy edukacyjne i rozwojowe dla jednej z najwiekszych spółek w Polsce. 

MOJE KSIĄŻKI

Budowanie kariery i marki osobistej, świadome przywództwo i… szczęście. Sprawdź moje dotychczasowe książki i bądź gotowy na kolejną!

Beata Kapcewicz i Jakub B. Bączek

MOJE PROJEKTY

Ponad 20 lat na rynku zaowocowało stworzeniem lub współtworzeniem kilkudziesięciu spółek, firm i projektów biznesowych, edukacyjnych i rozwojowych. Obecnie w ramach Grupy Momentum rozwijamy projekty Momentum Way oraz Momentum4Business.