Beata Kapcewicz

Doradca Zarządów, Trener liderów i trenerów, Autorka książek, TEDx Speaker

Bądź liderem, jakiego sam chciałbyś mieć. Bądź trenerem, który rozwija kolejnych świadomych i skutecznych liderów! Liderzy To Trenerzy, #BoCzłowiek 

Zapraszam do współpracy,

O mnie

Dowiedz się więcej na mój temat

Konsultacje

Umów się na konsultację

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Jestem trenerem Zarządów, liderów i trenerów. Piszę książki z zakresu przywództwa, zarządzania, marki osobistej, strategii na dobre i szczęśliwe życie.
Występuję na polskich i międzynarodowych scenach jako mówca inspirator, jako gość w mediach, jako ekspert podczas konferencji obok takich nazwisk jak Brian Tracy, John C. Maxwell, Allan Pease, Jacek Santorski, Jacek Walkiewicz, Jakub B. Bączek i wielu innych.
Tworzę autorskie programy nastawione na rozwój i skuteczność. Jestem autorką metodyki Momentum i prowadzę autorską szkołę Leaders Are Trainers.

Publikacje

Piszę książki, publikuję artykuły oraz prowadzę comiesięczne webinary. Poruszam zagadnienia przywództwa, budowania zespołu, personal brandingu i osobistej skuteczności.

Wystąpienia

Występuję na dużych wydarzeniach, otwartych i zamkniętych w temacie przywództwa, LOVEbrand i szczęśliwego, spełnionego życia.

 

Konsultacje

Wierzę, że każdy ma potencjał i talenty w sobie. Każdy może osiągać rezultaty, osiągać więcej, jeśli sięgnie wyżej, z odwagą, ze wsparciem, z konkretną wizją.

Programy szkoleniowe

Wierzę, że każdy ma potencjał i talenty w sobie. Każdy może osiągać rezultaty, osiągać więcej, jeśli sięgnie wyżej, z odwagą, ze wsparciem, z konkretną wizją.

O mnie

Twierdzę, że potrzebujemy więcej świadomych liderów. Wierzę w świat, w którym ludzie wykorzystują swój potencjał dzięki liderom. Ich zadaniem jest tworzyć inspirujące środowisko, w którym ludzie osiągają ponadprzeciętne rezultaty dzięki zaufaniu, współpracy i rozwojowi, mając poczucie spełnienia.

Codziennie inspiruję i rozwijam liderów i całe organizacje, by ta wizja stała się rzeczywistością. Piszę książki i artykuły w temacie zarządzania, budowania zespołów, kreowania marki osobistej, strategii LOVEbrand, a także wellbeingu. Wszystko co publikuję wynika z codziennej praktyki mojej i moich klientów.
Prowadzę programy edukacyjne z zakresu zarządzania zespołem, ról lidera i osobistej marki oraz własną szkołę trenerów Leaders Are Trainers.

Na co dzień jestem praktykującym liderem, który stoi na czele grupy 6 firm. Jednocześnie pracuję z Zarządami, liderami i trenerami. Przygotowuję ich do swojej, odpowiedzialnej roli, aby potrafili codziennie inspirować swoich ludzi, aby osiągali ponadprzeciętne rezultaty.

MOJE KSIĄŻKI

Piszę książki, artykuły i treści w zakresie przywództwa, zarządzania i budowania zespołu, komunikacji, personal brandingu i osobistej skuteczności. Wydałam cztery książki. Piąta i szósta książka prawie na ukończeniu. Kolejna siódma? Cierpliwie czeka w kolejce.

Beata Kapcewicz i Jakub B. Bączek

Moje projekty

Postawiłam i współtworzyłam 10 biznesów, z czego część dołączyło do grona liderów na rynku i wyznaczała standardy i trendy. Obecnie stoję na czele Grupy Momentum Way.

Biznesologia w 90 dni
Momentum Way
Wellbeing Institute