Beata
Kapcewicz

Twierdzę, że potrzebujemy więcej świadomych liderów.
Wierzę w świat, w którym ludzie wykorzystują swój potencjał dzięki liderom. Tym liderom, tworzącym inspirujące środowiska, w których ludzie mogą osiągać ponadprzeciętne rezultaty dzięki zaufaniu, współpracy i rozwojowi i mając poczucie spełnienia.
Codziennie inspiruję i rozwijam liderów i całe organizacje, aby powyższa wizja stała się rzeczywistością.

Od ponad 15-tu lat towarzyszę liderom i top-menedżerom w skutecznej drodze wkraczania na wyższe poziomy w biznesie i w życiu. Doradzam, pomagam, inspiruję w obszarach: zarządzania, przywództwa, HR, mistrzowskich zespołów, skuteczności menedżerskiej, marki osobistej.

Jestem praktykiem. Tworzę takie firmy, takie zespoły i takie społeczności, z którymi osiągam/y ponadprzeciętne rezultaty. Sama doświadczam tego, że można „więcej”. I to właśnie pokazuję rynkowi. I tego uczę innych.

4 role Lidera, Beata Kapcewicz, Momentum Way

Dziś w biznesie można wszystko skopiować: produkt, usługę, ofertę, technologię… Wszystko poza jednym: człowiekiem i zespołem, który współtworzy.

Beata Kapcewicz
Doradca Zarządów i przedsiębiorców z ponad 20-letnim doświadczeniem

Moje książki

Kim jestem? Kim będę?

Chcę żyć w świecie, w którym ludzie wstają szczęśliwi, chętnie idą do swojej pracy, robią to co kochają, osiągają rezultaty, które ich satysfakcjonują i wracają do domu z poczuciem docenienia i spełnienia.
Codziennie inspiruję liderów by robili to, co inspiruje ich i by stawiali człowieka w centrum.

Utopia? Niespełnione marzenie?

Wierzę, że każdy ma potencjał i talenty w sobie. Każdy może osiągać rezultaty, które sobie zaplanuje. I każdy może osiągać więcej, jeśli sięgnie wyżej, z odwagą, ze wsparciem, z konkretną wizją.
Jestem praktykiem. Tworzę takie firmy, takie zespoły i takie społeczności, z którymi osiągam/y ponadprzeciętne rezultaty. Sama doświadczam tego, że można „więcej”. To właśnie pokazuję rynkowi i tego uczę innych.

Jestem przedsiębiorcą

Jestem marką

Jestem innowacyjnym trenerem i doradcą

jestem mówcą

Jestem autorką

Jestem inwestorem

Jestem szczęściarą

Jestem podróżniczką

Poznaj mnie bliżej

Mówią o mnie, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych i skutecznych ekspertów w obszarze zarządzania, kariery, personal brandingu w Polsce. Głównie dlatego, że na co dzień sama praktykuję to czego nauczam. A do tego na co dzień edukuję, szkolę, doradzam, występuję w mediach oraz scenach, podczas eventów biznesowych. Piszę książki i artykuły w zakresie marki osobistej, przywództwa, skuteczności i szczęścia. Dzieliłam scenę z największymi trenerami i mówcami światowej sławy takimi jak John C. Maxwell, Allan Pease i wielu innych.

  • 20 lat doświadczeń w prowadzeniu projektów biznesowych i budowaniu skutecznych zespołów
  • 13 firm, które tworzyłam lub współtworzyłam, z czego kilka znajduje się w gronie liderów rynkowych.
  • 15 lat w prowadzeniu programów edukacyjnych.
  • Ponad 100 000 uczestników programów edukacyjnych.
  • 4 książki biznesowe. Piąta i szósta w drodze. Siódma cierpliwie czeka w kolejce.
  • 3 kontynenty, na których pracowałam.
  • 3 języki, w których prowadzę szkolenia.
  • 40 lat w poczuciu szczęścia i poszukiwaniu spełnienia.

Przez ostatnie lata współpracowałam z następującymi firmami: IKEA Industry, Credit Suisse, IBM, PwC, Procter&Gamble, Loreal, BZ WBK, Lufthansa, Lessafre, mBank, Energa, BGŻ, GfK Polonia, Grupa Pracuj, Intrum, Comparex, CLAAS, Diehl Controls, Runmageddon, Instytut Collina Rose, Radiotechnika, Amway, DuoLife, ACN, Welmax, Reckit Benckiser, REC, KONE, Burda Media, Donako, Shenker, DHL i wiele, wiele innych.

Referencje


Beata Kapcewicz to najlepsza trenerka leadershipu w Polsce. Jestem pod niezwykłym wrażeniem jej wszechstronnej wiedzy, charyzmy i pasji działania. Buduje relacje, ale i wymaga. Jest twarda dla problemu, ale miękka dla człowieka. Życzyłbym sobie tylko takiej współpracy w swoim biznesowym życiu, jaką mam właśnie z Beatą, ale… nie wierzę w cuda. Wierzę w Beatę!

Jakub B. Bączek, trener mentalny

Beata Kapcewicz to nie tylko osoba o imponującej wiedzy i doświadczeniu, pragmatycznym podejściu do rozwiązywanych zagadnień i niespożytym zasobie energii. Beata to efektywny trener, zdeterminowany sparring partner, zaufany doradca i dobra wróżka w jednej osobie. Przy tym wszystkim Beata jest niezwykle życzliwą osobą obdarzoną sporym poczuciem humoru dzięki czemu współpraca z nią to wymierne efekty ale także prawdziwa przyjemność.

Piotr Oczkowski, Global Director, Business Automotive Operation, Here Technologies, Francja

Przyzwyczajony bardzo mocno do biznesowych narzędzi związanych z prawem i zarządzaniem nie miałem zbyt dużego przekonania, że tematy związane z karierą czy po prostu zarządzenie sobą mogą być ważne i interesujące. Zmieniła to Beata Kapcewicz wyrywając mnie z trochę z zamkniętego kręgu tematów związanych z prawem pracy. Teraz wiem, że nigdy nawet bardzo dobra znajomość prawa nie zastąpi innych umiejętności, które musi mieć człowiek chcąc znaleźć pracę albo rozwijać się zawodowo. W bardzo wielu przypadkach zresztą ludzie w sobie mają wszystko co trzeba aby sukces osiągnąć, a trzeba im pokazać tylko pewną drogą. Beata Kapcewicz robi to świetnie. Widzowie mają z tego dużo korzyści, co sami mi potwierdzają dziękując za tematy, dzięki którym na przykład naprawdę znajdują pracę! Boję się więc czasami pomyśleć, jak energia Pani Beaty może działać poza studiem telewizyjnym, na przykład na szkoleniach czy indywidualnych sesjach.

Dr Paweł Blajer, dziennikarz TVN

Praca z Beatą jako doradcą i coachem to wielka przyjemność. Zorientowana na cele, konkretna i ogromną wiedzą. Ma wielką pasję do tego co robi i potrafi nią zarażać. Jest charyzmatyczna i przyjacielska jednocześnie, zorientowana na klienta. Bez cienia wątpliwości potrafi osiągnąć wszystko, co wymyśli jej głowa i tego uczy innych będą nieocenionym wsparciem dla organizacji i klientów, z którymi pracuje.

Piotr Wieczorek, Managing Director, Xmentech

Beata Kapcewicz to ekspert zorientowany na klienta, praktykujący lider z wieloma sukcesami i bardzo świadomy doradca Zarządu. Ma osobowość, którą ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach w świecie biznesu. Każdy kto szuka solidnego wsparcia w obszarze rozwoju biznesu i HR powinien wiedzieć, że Beata Kapcewicz to świetny wybór.

Wojciech Więcławek, Prezes Zarządu Wistin Sp. z o.o.

Z przyjemnością polecam Beatę Kapcewicz firmom, które chcą budować markę odpowiedzialnego pracodawcy i osobom indywidualnym, które chciałyby szybko zbudować swoją markę na rynku i wśród klientów.

Beata Wasilewska, Dyrektor ds. Zasobów Ludzkich, PL 2012

Beata wie, o czym mówi i robi. Zrobiliśmy z nią projekt, który dał ogromne efekty. Narzędzia, które wypracowaliśmy wtedy sprawdzają się do dziś. Każdy, kto potrzebuje praktycznego podejścia podpartego wiedzą o tym, jak prowadzić zespół i osiągać wyniki i z ludźmi, którzy są indywidualistami, ale którzy korzystając ze swojej indywidualności idą w jedną stronę. To jest niezwykłe podejście, to jest strategiczne myślenie, to jest sposób działania, w którym Beata jest mistrzynią świata.

Krzysztof Litwiński, Prezes Instytutu Collina Rose

Techniki technikami, praca pracą, ale talent talentem. Człowiek radość - to jest to. Charyzma wypływa z niej jak woda ze źródeł Amazonki.

Mariusz Buława, Manager Sprzedaży, firma produkcyjna, Poznań

Każdy ma wiele odpowiedzi i “prawd” w sobie. Czasem ich tylko nie zauważa… bo ciężko być obserwatorem samego siebie.

Praktyk i propagatorka idei Wellbeing, Marki Osobistej, twórca Szkoły Trenerów

Beata Kapcewicz Konsultacje biznesowe

Napisz do mnie

Zarządy, liderzy, HR i przedsiębiorcy zgłaszają się do mnie z różnymi wyzwaniami i tematami. W zależności od skali działania, rozwiązuję problem indywidualnie lub z dedykowanym zespołem.

PS. Nie prowadzę zwykłych, typowych szkoleń. Nie jestem klasycznym szkoleniowcem. Moje programy łączą wiedzę z wielu dziedzin (trening kompetencji, trening mentalny, accelerated learning, improwizacja, trening uważności) i zawsze są dostosowane do uczestników, celu i kontekstu, w którym znajdujemy się.