Zaznacz stronę

Stoję na czele Grupy Momentum, organizacji, która łączy nowoczesne formy szkoleniowe oparte na idei praktykowania wiedzy. W mojej organizacji przenosimy rezultaty i jakość liderów w biznesie i życiu na wyższy poziom. Uczymy tworzyć wielkie wizje i stawiać cele oraz wspieramy w ich realizacji prowadząc zespoły do ponadprzeciętnych rezultatów. 

Jestem praktykującym liderem i trenerem, doradcą Zarządów i HR. Jestem uznawana za jednego z najbardziej doświadczonych i skutecznych trenerów w biznesie.  Pracuję z Zarządami i działami HR w zakresie strategii, rozwoju liderów i budowania kultury firmy, która stawia człowieka w centrum. Wspieram firmy w budowaniu strategii LOVEbrand i w holistycznym podejściu do pracowników (wellbeing w środowisku pracy).

Od ponad 20 lat buduję firmy oraz ich strategie, prowadzę zespoły i współtworzę projekty biznesowe. W moich programach brało udział ponad 100 000 menedżerów, liderów i ekspertów. Posiadam wieloletnie doświadczenie w budowaniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla menedżerów w Polsce i na świecie oraz warsztatów i wystąpień na biznesowych scenach.

Stworzyłam autorską metodykę uczenia, co zaowocowało powstaniem Szkoły Świadomych Liderów i Trenerów L.A.T., opartej o innowacyjny program holistycznego podejścia do człowieka, biznesu i rozwoju. Doświadczenie w biznesie małych i średnich przedsiębiorców spowodowało powstanie autorskich mentoringowych programów edukacyjnych BRANDrevolution oraz Mówca Online, w których tylko w 2020 roku udział wzięło ponad 100 przedsiębiorców. 

Prywatnie uważam się za szczęściarę z wyboru, która nie wyobraża sobie życia bez podróży i nieustannego odkrywania świata i ludzi.  

 

 

 

MOJA WIZJA

Chcę żyć w świecie, w którym ludzie wstają szczęśliwi, chętnie idą do swojej pracy, robią to co kochają, osiągają rezultaty, które ich satysfakcjonują i wracają do domu z poczuciem docenienia i spełnienia.
Codziennie inspiruję liderów by robili to, co inspiruje ich i by stawiali człowieka w centrum.

MOJA MISJA

Wierzę, że każdy ma potencjał i talenty w sobie. Każdy może osiągać rezultaty, które sobie zaplanuje. I każdy może osiągać więcej, jeśli sięgnie wyżej, z odwagą, ze wsparciem, z konkretną wizją.
Jestem praktykiem. Tworzę takie firmy, takie zespoły i takie społeczności, z którymi osiągam/y ponadprzeciętne rezultaty. Sama doświadczam tego, że można „więcej”. To właśnie pokazuję rynkowi i tego uczę innych.

JESTEM PRZEDSIĘBIORCĄ
JESTEM MARKĄ

Pomagam budować LOVEbrand – markę, którą inni pokochają. Pracuję z organizacjami, Zarządami i liderami, przedsiębiorcami nad tworzeniem strategii silnej marki, silnego przywództwa, silnej kultury organizacyjnej, marki osobistej, marki lidera, budowania zaufania, odpowiedzialności, autentyczności. Nasze wspólne hasła to: #JestemLideremBoCzlowiek, #JestemTreneremBoCzlowiek #WybieramWellBeing #WybieramAutonomię

JESTEM INNOWACYJNYM TRENEREM I DORADCĄ
JESTEM MÓWCĄ
JESTEM AUTORKĄ
Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.
JESTEM INWESTOREM
JESTEM SZCZĘŚCIARĄ
JESTEM PODRÓŻNICZKĄ

Poznaj mnie bliżej

Mówią o mnie, że jestem jednym z najbardziej doświadczonych i skutecznych ekspertów w obszarze zarządzania, budowania kariery i marki osobistej w Polsce. Tak jest w istocie głównie dlatego, że na co dzień jestem praktykiem. Wszystko, czego uczę jest wynikiem nie tylko wiedzy, którą zdobywam u moich mentorów i nauczycieli, ale przede wszystkim to efekt moich własnych biznesowych doświadczeń – sukcesów i lekcji, które odebrałam. Dlatego czuję się ekspertem na tych polach. 

 A jak to się przedstawia w liczbach?

 • ponad 20 lat doświadczeń w prowadzeniu projektów biznesowych i budowaniu skutecznych zespołów
 • 13 firm, które tworzyłam lub współtworzyłam, z czego kilka znajduje się w gronie liderów rynkowych.
 • 15 lat w prowadzeniu programów edukacyjnych.
 • Ponad 100 000 uczestników programów edukacyjnych.
 • 4 książki biznesowe. Kolejne w przygotowaniu.
 • 3 kontynenty, na których pracowałam.
 • 3 języki, w których prowadzę szkolenia.
 • 43 lata w poczuciu szczęścia i poszukiwaniu spełnienia.

Przez ostatnie lata współpracowałam z następującymi firmami: IKEA Industry, Credit Suisse, IBM, PwC, Procter&Gamble, Loreal, BZ WBK, Lufthansa, Lessafre, mBank, Energa, BGŻ, GfK Polonia, Grupa Pracuj, Intrum, Comparex, CLAAS, Diehl Controls, Runmageddon, Instytut Collina Rose, Radiotechnika, Amway, DuoLife, ACN, Welmax, Reckit Benckiser, REC, KONE, Burda Media, Donako, Shenker, DHL i wiele, wiele innych.

  Jestem wizjonerką.Uwielbiam malować wizje i snuć plany. Wiem też, że życie bez wizji i przekonania o tym, co chce się robić prowadzi do nikąd. Wizja, cele, marzenia pozwalają rozwijać się i realizować potencjał, który każdy w sobie ma. A świat potrzebuje naszego zaangażowania, naszych talentów, osiągnięć i sukcesów!

  Beata Kapcewicz, praktyk i propagatorka idei Wellbeing, Szkoły Trenerów, Marki Osobistej

  Bądźmy w kontakcie!

  Nie prowadzę zwykłych, typowych szkoleń. W mojej pracy z klientami stawiam na mentoring i program skrojony na miarę konkretnego człowieka. Dlatego nie spotkamy się na wielkich salach szkoleniowych gromadzących ponad 100, czy 200 osób (chyba, że mnie na takie wydarzenie zaprosisz). Ale jeśli chcesz ze mną pracować przygotuj się na intensywne tygodnie, w czasie których codziennie będę z Tobą w kontakcie, codziennie będę sprawdzać Twój progres i codziennie będę robiła rewizję Twoich osiągnięć. 

  Moje programy łączą wiedzę z wielu dziedzin (trening kompetencji, trening mentalny, accelerated learning, improwizacja, trening uważności). Przy tak zaprojektowanym programie nie licz na to, że zginiesz w tłumie innych uczestników a po skończonych zajęciach dostaniesz certyfikat. Po moim programie wyjdziesz z pakietem konkretnych narzędzi i umiejętności, które bedą dobrane do Ciebie, Twojej działalności i biznesu a Ty wdrażając je będziesz gotowy na przyjście ponadprzeciętnych rezultatów. 

  Jeśli jesteś nastawiony na prawdziwą, ale ciężką pracę, która przyniesie Ci realne korzyści – kliknij w przycisk KONTAKT i napisz do mnie!